Investujte

do budoucnosti

Investice do budoucnosti neznamená, že jen někam vložíte peníze, ale že s nimi budete efektivně zacházet.

To znamená, že se je naučíte šetřit na jedné straně a násobit výnosy na straně druhé.

Finanční plánování a investování „na míru“

Na prvním místě jsou u nás vaše přání a potřeby. Pečlivě a rádi jsi je vyslechneme a najdeme cestu, jak vám je splnit.

Vy tak můžete získat „kompletní balení na míru“. Nástroje, produkty a informace různých kvalit můžete získat kdekoli jinde. U nás ale dostanete nástroje, které sami používáme, produkty, které jsou prověřené a informace, které jsou ověřené. Navíc i s člověkem, který je umí používat a který vás celým procesem povede. Sami uvidíte, že brzy zjistíte, jak snadné a příjemné je svěřit svoje starosti nám.

Finanční plánování

Za každým úspěchem stojí dobrý plán. Plánovat umíme velmi dobře a budete-li chtít, rádi to naučíme i vás. Budete mít dokonalý přehled o tom, kdy, odkud a kolik dostanete.

Diverzifikace portfolia

Znáte metodu rozděl a panuj? Diverzifikace investic i spoření znamená maximální možnou bezpečnost při optimalizaci rizik. Jinými slovy, moudře rozděl, ať máš pak nad čím panovat.

Řízení portfolia – zisk

Většina procesů jde nastavit automaticky. Nejen, že je umíme správně navrhnout, ale ještě se vám o ně ochotně postaráme. Vy to budete mít bez práce a můžete si užívat zisk.

Vytváříme strategie, které pracují pro vás

Je důležité vědět, jak správně nastavit poměr, kolik a kam zainvestovat, kde naopak ušetřit a kdy se vyplatí si rizika pojistit. Vybíráme proto zajímavé i atraktivní projekty, které mají přidanou hodnotu v podobě přesahu do nějaké formy prospěchu – morální, ekologické, vzdělávací…

Kdo jsme,
jak pracujeme,
naše cíle a hodnoty

Jsme firma rodinného typu, ve které vytváříme přátelskou atmosféru jak mezi sebou, tak mezi námi a našimi klienty. Obvykle začínáme pracovat s jednotlivcem a dopracujeme se k tomu, že spravujeme finance několika generacím v rodině klienta.

Zakládáme si na tom, že svoji práci umíme dělat dobře, seriózně a nemusíme si při tom na nic hrát. Jsme rodina VFD GROUP.

Finanční služby pro všechny…

Nebojte se obrátit se nás, ať už máte jakýkoli požadavek. Umíme řešit rozklad investičního portfolia v řádech desítek milionů, ale i optimalizaci plateb za energie na vaší chatě.

Finanční plánování

Pečlivě s vámi projdeme plán kompletní finanční správy, od nejmenších po největší položky

Investiční plánování

Naplánujeme investice co nejlépe. Budete přesně vědět, co a kde vaše peníze dělají.

Řízené re-investování

Svoje zisky můžete násobit tím, že část získaných penězt budete reinvestovat.

Risk Management

Povedeme vás při rozkladu rizika investice a vyhodnotíme bezpečnost s ohledem na zisk.

Portfolio Management

Připravili jsme pro vás širokou škálu produktů. Jejich pestrost vás překvapí.

Nechte nás pomoci vám k lepším zítřkům a finanční nezávislosti

Když to zjednodušíme, celá naše práce se dá shrnout do jedné věty. Staráme se o to, abyste mohli mít zítra lépe, než dnes a abyste si každou korunu nemuseli tvrdě vydělat, ale aby peníze dělaly další peníze.

Zůstaňme v kontaktu

Pokud jste dočetli až sem, evidentně jsme vás něčím zaujali. Ať už přemýšlíte o tom, že se přidáte ke spokojeným klientům a svěříte se nám do péče nebo o tom, jaké by bylo stát se naším kolegou a spolupracovníkem, napište nám.